Home Technológie Aliexpress v slovenčine – objednávajte z Číny s výhodami!

Aliexpress v slovenčine – objednávajte z Číny s výhodami!

by v f

Chcete si objednať veci z Číny, nikdy doteraz ste to však nerobili a hľadáte tipy a triky ako nato? Máme pre vás niekoľko tipov, čo sa oplatí a čo nie!

Nakupovať veci online z Číny je v poslednej dobe móda, o ktorej počujeme na každom kroku. Pravdupovediac, niet sa čomu čudovať. Produkty z Číny sú neporovnateľne lacnejšie ako tie, ktoré si môžete kúpiť v Európe. Dokonca, väčšina svetových obchodov pracuje na jednoduchom princípe – nakúpia tovar z Číny, častokrát si na neho ani nedajú potlačiť svoje logo, objednajú ho vo veľkom a následne ho predávajú s poriadnou prirážkou. Je niekedy až neuveriteľné, ako dobré veci viete zohnať v Číne za cenu, za ktorú by ste ich v Európe nikdy nezohnali. Logicky tak dáva zmysel objednať si produkty priamo z Číny a neplatiť zbytočne maloobchodným predajcom. Dnes máte viacero možností v podobe internetových portálov, na ktorých si môžete veci objednať priamo od Čínskych výrobcov. Niektoré z nich, napríklad Alibaba, sú stvorené skôr pre maloobchodných predajcov a často neumožňujú objednať si iba jeden kus danej veci. Používateľsky najpríjemnejšou a najvyužívanejšou platformou je starý známy Aliexpress. Čo však, ak chcete Aliexpress v slovenčine?

Lacné a ešte lacnejšie

Na nákupoch z Číny sa už veľa ľudí popálilo, mnohí tak majú strach niečo si objednať. Základom je vedieť niekoľko základných pravidiel, vďaka ktorým budete mať minimálnu šancu, že vás niekto oklame alebo okradne. Totiž, treba vedieť, kedy sa pri objednávaní tovaru z Číny platí clo a DPH, aké sú dodacie doby, ako správne komunikovať s predajcami a najmä to, aké produkty sa vlastne oplatí z Číny objednávať a ktoré je lepšie nekupovať. Všetky cenné informácie o nákupoch v Číne 2019 po slovensky nájdete na portáli Kodino.com. Okrem informatívneho a užitočného návodu tu nájdete aj zľavové kupóny, ktoré môžete pri Aliexpress nákupoch taktiež využiť. Lacné produkty z Číny tak budú ešte lacnejšie. Tak nečakajte a začnite z Číny bezpečne a výhodne objednávať aj vy!

You may also like