Home Bývanie Poznáme ideálne doplnky do vašej kúpeľne

Poznáme ideálne doplnky do vašej kúpeľne

by v f
Poznáme ideálne doplnky do vašej kúpeľne

Snažíte sa zohnať skvelé doplnky a súčasti do vašej vysnívanej kúpeľne, ale neviete vybrať tie správne? Ak dodržíte týchto pár zásad a necháte si poradiť, určite to hravo zvládnete. V najbližšom kúpeľňovom štúdiu nájdete všetko dôležité čo pri prerábaní alebo stavbe kúpeľne potrebujete. Ostatné vychytávky sú k dispozícii aj na dostupných internetových e-shopoch alebo v kamenných obchodoch s dekoráciami a bytovými doplnkami.

Kúpeľňa: ako na to

Keďže človek v kúpeľni trávi dostatok voľného času, mala by byť preto miestnosťou, kde človek v pokoji zrelaxuje a užije si pôžitok zo skvelej sprchy či kúpeľa vo vani. Ak máte k dispozícii väčšie priestory kúpeľne, pokojne nájdite miesto pre vaňu. V prípade menšieho priestoru by sme vám poradili miestom šetriť a staviť radšej na sprchový box alebo sprchovací kút doladený o dizajnové sprchové batérie a poličky na kozmetiku. Taktiež aj kozmetickú bielizeň, ako rohožky, uteráky, župany môžete ladiť do farieb kúpeľne. V kúpeľňovom štúdiu s zadovážte kúpeľňový nábytok stavaný do výšky, ktorý bude korešpondovať s celkovým ladením.Poznáme ideálne doplnky do vašej kúpeľne

Doplnky do kúpeľne

Pre viac alebo menej extravagantné typy je tu množstvo kombinácii teplých a studených farieb aj vo veľmi kontrastnom ladení. Napr. čierno-biely kúpeľňový nábytok môžete ozdobiť zlatým akcentom v podobe rôznych kúpeľňových doplnkov. Napríklad také oválne, okrúhle alebo hranaté zrkadlo so zlatým lemom a zlatá mydelnička s pohárikom na zubné kefky a pastu môžu veľmi pekne zvýrazniť celkový look kúpeľne. K čiernobielej kombinácii sa hodí aj modrá, fialová, žltá, červená či cyklamenová farba. Takéto doplnky i mnohé iné funkčné a praktické predmety nájdete aj za celkom dobrú cenu v  bežnom obchode. Prútené košíky alebo plastové či bambusové nádoby na drobnosti v kúpeľni určite nájdu využitie. Všetko záleží od vášho vkusu a preferencií.

You may also like