Home Technológie Najvyššia bezpečnosť pri preprave? Využívajte uzamykateľný box!

Najvyššia bezpečnosť pri preprave? Využívajte uzamykateľný box!

by v f

Záleží vašej firme na čo najvyššej bezpečnosti prepravovaných tovarov? Obyčajné prepravky nestačia, vysokú bezpečnosť dokážu zaistiť len kvalitné uzamykateľné boxy. Ako?

To, že kvalitné prepravky majú pri distribúcii a skladovaní tovarov obrovský význam, je nepopierateľný fakt. Mnohé firmy si myslia, že lacné prepravky im ušetria náklady a kupovať prepravky za vyššiu cenu nemá význam. V skutočnosti sú to však kvalitné prepravné boxy, ktoré skutočne šetria náklady. V prvom rade totiž vydržia slúžiť dlhú dobu a nemusíte ich po pár mesiacoch meniť za nové ako v prípade lacných prepravných boxov. Naviac uľahčujú manipuláciu, jednoducho sa skladujú a chránia tovary pred poškodením, firme tak nevznikajú zbytočné straty v podobe poškodeného tovaru. Ani tá najkvalitnejšia prepravka však nedokáže tovar ochrániť dokonale. Pri bežných prepravkách má totiž k prepravovanému tovar prístup ktokoľvek. Tovar sa môže vysypať, prípadne znehodnotiť pôsobením vonkajších vplyvov. Ako tomu zabrániť? Jednoducho, riešením je uzamykateľný box!

Kvalita a bezpečnosť

Pozrime sa na uzamykateľný box firmy Schoeller Allibert, jednotky vo výrobe prepravných boxov a kontajnerov. Tak, ako ostatné boxy tohto výrobcu, aj uzamykateľný box je vyrobený z toho najkvalitnejšieho plastu. Ten bol vyvíjaný dlhú dobu tak, aby mal čo najideálnejšie vlastnosti. V prvom rade je extrémne pevný, odolá tak aj tým najnáročnejším podmienkam. Výhodou je skutočnosť, že v prípade uzamykateľných boxov je z tohto kvalitného plastu vyrobené aj veko prepravky, voči stenám tak nemá nižšiu odolnosť. Výhodou použitého plastu však nie je len tuhosť, ale aj nízka hmotnosť, ktorá uľahčuje manipuláciu s uzamykateľným boxom a pomáha znižovať náklady na prepravu. Naviac je absolútne netoxický, v uzamykateľnom boxe tak môžete prepravovať aj citlivé tovary. Tak nečakajte a začnite aj vy prepravovať tovar bezpečne a efektívne!

You may also like