Home PR (tzv. SEO) články Hliníkové vchodové dvere sa stávajú európskou klasikou

Hliníkové vchodové dvere sa stávajú európskou klasikou

by admin

Nezničiteľné, atraktívne a praktické. Také sú hliníkové vchodové dvere. Z bohatej ponuky si iste vyberie každý. Môžete sa nechať inšpirovať klasickým dizajnom, ale aj modernými a obľúbenými modelmi. Hliníkové dvere bezpochyby spĺňajú všetky ideálne predstavy.

 okno

 

Prečo sú čoraz obľúbenejšie?

Hliníkové okná a dvere majú veľa výhod, vďaka ktorým sa dostávajú na popredné miesta v rebríčkoch obľúbenosti medzi zákazníkmi. Ich najväčším plusom je pravdepodobne vysoká odolnosť, nadštandardná bezpečnosť a luxusný vzhľad. I preto v  európskych krajinách dominuje práve tento typ vchodových dverí. Bola by škoda nespomenúť TOP trojicu nezameniteľných vlastností hliníka, a teda pevnosť, tuhosť a nízku hmotnosť.

Je pravda, že hliníkové prevedenie je o niečo drahšie ako drevené alebo plastové, dá sa ale povedať, že náklady sa Vám z dlhodobého hľadiska zaručene vrátia. Hliníkové dvere vydržia niekoľko generácii a aj po dvadsiatich rokoch vyzerajú rovnako ako v prvý deň.

Plné elánu počas celej doby životnosti

Hliníkové dvere výborne odolávajú vonkajším nepriaznivým podmienkam, neskrútia sa a nezdeformujú. Neopomenuteľným plusom je tiež ich konštrukčná pevnosť a strojná výrobná presnosť. To sa odrazí hlavne vtedy, keď budú umiestnené v obzvlášť frekventovaných priestoroch. Hliníkové dvere sa budú dobre otvárať a zatvárať počas celej svojej životnosti.

Výborná izolácia a stopercentná bezpečnosť

Ak vo Vás dosiaľ vzbudzovali hliníkové dvere akýsi chlad, je načase zbaviť sa týchto konzervatívnych myšlienok. Takéto dvere sú vyrábané z viackomorových profilov s prerušeným tepelným mostom a vysokou izolačnou výplňou. Odolnosť proti deformácii a celková robustnosť konštrukcie zlepšuje ich pasívnu bezpečnosť. I tu platí, že bezpečie dverí zabezpečí najmä kvalitné viacbodové automatické kovanie.

Nech sa páči, navštívte prvý e-shop okien (a dverí) na Slovensku „inter-okno.sk“. Aj vďaka nemu sa môžete pridať k európskej „hliníkovej“ klasike.

Zdroj: nazeleno.cz

Foto: inter-okno.sk

You may also like